درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر درب اتوماتیک , درب های اتوماتیک و کرکره برقی و جک پارکینگ و درب ریموت پارکینگ پارسا ۰۹۱۲۲۹۱۵۵۲۳

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای با به کارگیری از دانش روز یکی از بهترین تولیدات درب های اتوماتیک است.از این درب ها بیشتر در بیمارستان ها ، بانک ها و …. استفاده می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای به شکل هوشمند و کنترل از راه دور بوده و به شکل اتوماتیک باز و بسته می شود.این درب ها می توانند به سیستم های کنترل تردد وصل شوند و با استفاده از یک ریموت از راه دور باز و بسته شوند.

درب اتوماتیک شیشه ای

برای باز و بسته کردن این درب ها نیازی به وارد کردن فشار فیزیکی نیست و بدون هیچ فشاری ردب اتوماتیک باز و بسته می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای امنیت بالایی دارد بخاطر همین بیشتر از این در استفاده می شود.بسته شدن این درب مانع ورود هوای گرم یا سرد به داخل و بیرون می شود.برای افراد مسن این درب ها بهترین گزینه محسوب می شود.چون نیاز به وارد کردن نیروی فیزیکی ندارند.

درب اتوماتیک شیشه ای جزو درب های بسیار زیبا و شکیل به حساب می آید. امروزه یکی از خدمات مدرن و جدید برخی شرکت های تولیدکننده این درب ها چاپ روی انواع شیشه با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

معمولا این نوع چاپ به صورت سیلک است و عمده رنگی که در آن استفاده می شود رنگهای سرامیکی و ارگانیک است که به صورت دیجیتالی و با ۱۶ طیف رنگی انجام می شود و دارای کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی است.

درب اتوماتیک شیشه ای از مقاومت بالایی برخوردار است و ضد حریق است و امنیت ساختمان را افزایش می دهد.این درب با برق کار می کند ولی در زمان قطع برق با برق اضطراری کار می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای نصب بسیار آسان و راحت دارد و از این جهت به مشکلی بر نخواهید خورد.